22.05.2022

HABER ÖZETI

  • Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait Toptancı Balık Hali'ne birkaç gün önce İğneada taraflarından bol miktarda gelen hamsi, ulaşımda yaşanan sıkıntıdan dolayı yerini sessizliğe bıraktı.

  • Toptancı Balık Hali'ne bugün itibariyle hiç hamsi gelmezken, Denizer Balıkçılık sahibi Recep Denizer, bu durumun hem vatandaşı hem de balıkçı esnafını olumsuz etkilediğini söyledi.

  • Hamsi bizim mutluluk kaynağımız diyen balıkçı Eşref Durmaz, Hamsi şu anda İstanbul'dan geliyor İğneada Bulgar sınırından.

  • Kar yağışı nedeniyle yollarda yaşanan sıkıntılardan kaynaklı İstanbul'a araçların giriş ve çıkışına izin verilmediğinden Trabzon'a hamsi gelmediğini belirten Denizer, Hamsi bugün gelmedi.

26/01/22 14:37

Hamsi geri geldi, balıkçılar neşelendi

Karadeniz'de son haftalarda kar yağışı ile birlikte hamsi bereketi yaşanıyor. İğneada açıklarından Hopa'ya kadar bölümde avlanan hamsi hem balıkçıları hem de vatandaşları memnun etmeye devam ediyor. Önceki haftalarda Gürcistan açıklarına giden ve artık Türkiye açıklarına...

Istanbulhaber ·

Hamsi bu kez de kara takıldı

Karadeniz'de son günlerde İğneada taraflarında avlanan bol miktarda hamsi Türkiye'nin farklı noktalarına gönderilirken birkaç gündür etkili olan kar yağışı dolayısıyla İstanbul'a araçların giriş ve çıkışlarına izin verilmeyince Trabzon başta olmak üzere toptancı balık halleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin