25.01.2022

HABER ÖZETI

  • Milli Eğitim Bakanlığınca ekim ayı sonunda başlatılan ve iki ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedeflenen Kütüphanesiz Okul Kalmayacak projesinde önemli bir mesafe kat edildi.

  • Yıl sonunda hedefe ulaşmak için yoğun çalışmaların yürütüldüğü proje kapsamında, bir ayda 3 bin 200 okula yeni kütüphane kuruldu.

  • Projeyi himayelerine alarak verdikleri desteklerden dolayı Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'ye şükranlarımı sunuyorum değerlendirmesinde bulundu.

  • Okullardaki mevcut kütüphaneleri zenginleştirmek ve yeni kütüphaneler yapmak amacıyla gerekli olan kaynak, projenin başladığı gün illere gönderildi.

27/11/21 11:17

Hakkari’de "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi

Hakkari'deki meslek lisesi öğrencileri, "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında mobilya üretimini sürdürüyor. "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında harekete geçen Hakkâri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kentteki 2 meslek lisesinde okuyan öğrencilerle kütüphanelere...

Istanbulhaber ·

Bakan Özer: “2022 itibarıyla kütüphanesiz okul kalmayacak”

Milli Eğitim Bakanlığınca ekim ayı sonunda başlatılan ve 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedeflenen "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesinde önemli bir mesafe kat edildi. Yıl sonunda hedefe ulaşmak için yoğun çalışmaların yürütüldüğü proje kapsamında, bir ayda 3...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin