02.08.2021

  • Gaziantepli sanayiciler ve ihracatçılar inanılmazı başardı Meclis Toplantısı'nın açılış konuşmasını yapan GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Gaziantepli sanayicilerin ve ihracatçıların pandemiye rağmen inanılmazı başardığını söyledi.

  • Gaziantep'in topyekun olarak zor şartlarda bile üretmeye devam ettiğini kaydeden Konukoğlu, Şehrimiz pandeminin neden olduğu olumsuzların karşısında yılmadı ve hiçbir zaman üretmekten vazgeçmedi.

  • Bu amaç doğrultusunda kurulan platformumuzda, Eğitim, Kurumsallaşma, Dijital Dönüşüm ve Sosyal Faaliyetler konulu çalışma grupları yer alacak ifadelerini kullandı.

  • Elimizdeki veriler Gaziantep'in hiçbir şekilde geriye gitmediğini, tam aksine şehrimizin ekonomide ve sanayide büyüdüğünü gösteriyor.

15/06/21 17:41

GSO Haziran ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Meclis Üyelerinin katılımlarıyla video konferans sistemi üzerinden gerçekleştirildi. Gaziantep ve ülke ekonomisinde yaşanan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin