21.01.2022

  • Ankara Sinema Derneği tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlenen 26'ıncı Gezici Film Festivali, Kastamonu'da sinemaseverlerle buluştu.

  • Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Topluluğunun ev sahipliği yaptığı festival, Kastamonu Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonunda gerçekleştirilen galayla başladı.

  • Kentte 3 gün boyunca devam edecek olan festivalde, Diyalog, Zuhal, Okul Traşı, Anadolu Leoparı, Bembeyaz, Sürgün Yılları, İki Şafak Arasında ve Fabian filmleri sinemaseverlerle buluşacak.

  • Film festivali dolayısıyla çeşitli şehirlerde turnikelere katıldıklarını belirten Diyalog filminin Yönetmeni Ali Tansu Turhan, Kastamonu'daki sinemaseverlerin heyecanı karşısında bütün yorgunluğunun bittiğini söyledi.

07/12/21 11:44

"Gezici Film Festivali", Kastamonu’da sinemaseverlerle buluştu

Ankara Sinema Derneği tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlenen 26'ıncı Gezici Film Festivali, Kastamonu'da sinemaseverlerle buluştu. Ankara Sinema Derneği'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlediği 26'ıncı Gezici Film Festivali,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin