25.06.2021

HABER ÖZETI

  • Malatya'da CHP Kale İlçe Başkanı 16 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulunduğu için Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

  • Bir televizyon programında ortaya atılan iddialar üzerine yazılı bir açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, iddiaların takipçisi olacaklarını belirterek, CHP'nin bu konuda sessiz kalmasını eleştirdi.

  • Bir kız çocuğuna tecavüz eden parti temsilcileri ile alakalı dahi adım atamayan, omurgalı bir duruş sergileyemeyen CHP'li yetkililer bu vahim hadisenin maalesef karşısında değil de arkasındaymış gibi bir duruş sergilemişlerdir dedi.

  • Mübarek ramazan ayında, Kadir Gecesi'ni aradığımız şu günlerde böyle elim bir olay ile Malatya'mızın anılmasından dolayı üzüntülerimi bildiriyorum.

07/05/21 10:25

Genç kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen CHP’li ilçe başkanı hakkında soruşturma

Malatya'da CHP Kale İlçe Başkanı 16 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulunduğu için Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da idari soruşturma başlattı. Malatya'nın Kale ilçesinde CHP'nin İlçe başkanının 16 yaşındaki bir kızı...

Istanbulhaber ·

CHP’li ilçe başkanının genç kızı îstismar ettiği iddiası

Malatya'nın Kale ilçesinde CHP'nin İlçe başkanının 16 yaşındaki bir kızı istismar ettiği iddiası üzerine açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, "CHP'li yetkililer bu vahim hadisenin maalesef karşısında değil de arkasındaymış gibi bir duruş sergilemişlerdir."...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin