22.01.2022

  • Gaziosmanpaşa'da bir kahvehanede iddiaya göre sohbet ettiği sırada tartışmaya başladığı iki arkadaşı Necat Akbal ve Bahattin Erdoğan'ı gidip evinden aldığı tabancasıyla vuran tutuklu sanık Tuncay Özke'nin yargılanmasına devam edildi.

  • Adli Tıp Kurumu'ndan gelen raporda sanığın akıl sağlığının yerinde olduğu belirtilirken, mütalaada ağırlaştırılmış müebbet ile 20 yıla kadar hapsi talep edildi.

  • Benim kardeşimin hakkını istiyorum ben' Gözyaşlarına hakim olamayarak açıklama yapan maktul Necat Akbal'ın kardeşi Serap Akbal ise Benim kardeşimi öldürdüler.

  • Sanık burada gerçekleştirmiş olduğu eylemde tasarlayarak, planlayarak, canavarca hisle bir şahsın ölümüne sebebiyet vermiş, müvekkilimin de ağır derecede yaralanmasına sebebiyet vermiştir.

18/11/21 10:20

Gaziosmanpaşa’da bir arkadaşını öldürüp diğerini yaralayan sanığa ‘akıl sağlığı yerinde’ raporu

Gaziosmanpaşa'da tartıştığı iki arkadaşından birini tabancayla vurarak öldüren, diğerini ağır yaralayan tutuklu sanık Tuncay Özke'nin yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Adli Tıp Kurumu'ndan gelen raporda sanığın akıl sağlığının yerinde olduğu belirtilirken, mütalaada...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin