03.07.2022

HABER ÖZETI

  • Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesinin hizmet binasından televizyon ve bilgisayar çalan zanlı yakalandı, çalınan malzemeler polis ekiplerince derneğe teslim edildi.

  • Emniyetteki işlemlerinin ardından Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen G.E. (43), adliyeye sevk edildi.

  • Çalınan malzemelerin geri gelmesini dört gözle bekleyen gaziler, aldıkları haber karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

  • Ekiplerin dikkatli ve detaylı çalışması sonucu 2 günde yakalanan zanlı, gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

07/05/22 17:47

Gazilerin bilgisayarını ve televizyonunu çalan hırsız adliyeye sevk edildi

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi'nden bilgisayar, televizyon ve arşivleri çalan ve başka bir adreste hırsızlık yaparken suç üstü yakalanan G.E. (43), hastane kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi. Edirne'de Türkiye Muharip Gaziler Derneği...

Istanbulhaber ·

Polis ekipleri, gazilerin elini öperek çalınan eşyalarını teslim etti

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesi'nden bilgisayar, televizyon ve arşivleri çalan hırsız, polis ekiplerinin detaylı çalışması sonucu yakalandı ve tüm malzemeler gazilere teslim edildi. Çalınan malzemelerin geri gelmesini dört gözle bekleyen...

Istanbulhaber ·

Gaziler Derneği'ni soyanlar bulundu

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesinin hizmet binasından televizyon ve bilgisayar çalan zanlı yakalandı, çalınan malzemeler polis ekiplerince derneğe teslim edildi.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin