13.05.2021

HABER ÖZETI

  • Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Volkan Temi ile beraber 112 ve UMKE görevlileri Şehit Polis Osman Çatana Polis karakolunu ziyaret etti.

  • Yerel basın temsilcileri ve ulusal haber ajanslarında görev yapan basın mensuplarının yer aldığı ziyarette, Mehmet Ali Akkaplan'ın nezdinde tüm polislerin 10 Nisan polis günü kutlandı.

  • Ziyarette söz alan ve aynı zamanda beyin cerrahı olan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ise, Bugün Emniyet teşkilatımızın kuruluşunun 176.

  • Yasin Yılmaz, Kendilerine devletimizin ve milletimizin varlığı ve bekası için yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz.

10/04/21 16:52

Gazeteciler Emniyet Müdürünü ziyaret etti

DÜZCE(İHA) – 10 Nisan polis günü sebebi ile Düzce'de görev alan gazeteciler Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan'ı ziyaret ederek, polis günlerini kutladı. Düzceli Gazeteciler, 10 Nisan polis günü nedeni ile Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan'ı Polis evinde...

Istanbulhaber ·

Sağlıkçılar, polislerin gününü kutladı

DÜZCE(İHA) – Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, 112 Acil Başhekimlik ve UMKE ekipleri 10 Nisan Polis günü sebebi ile Şehit Polis Osman Çatana Polis karakolunu ziyaret ederek polislerin gününü kutladı. 10 Nisan Polis günü sebebi ile Düzce'de sağlıkçılar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin