15.08.2022

HABER ÖZETI

  • Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) tarafından hazırlanan Dayanıklı Bir Yeşil Kalkınma için İş İnsanları ve Yeni Katılanlar Arasında Bilgi Değerleme ve Farkındalık Diyaloğu isimli proje onaylandı.

  • Kalkınma Planı'ndan yola çıkarak sürdürülebilirlikle ilgili çeşitli sektörlerde yetkinliklerin ve yenilikçiliğin geliştirilmesine öncelik verecek.

  • Bizimde bu proje ile amacımız; mesleki eğitim alanında yeşil kalkınma temelli kararlar alınmasına katkıda bulunarak, Avrupa Birliği düzeyinde bilgi ve farkındalık düzeyini arttırmak ve işbirliğini desteklemektir.

  • Proje ile tüm ulus ötesi ortak ülkelerde yeşil kalkınma sürecini destekler nitelikte çevresel değerlendirme toplantıları ve çalıştaylar düzenlenecektir.

19/06/22 15:16

GAGİAD'ın yeşil projesine 60 bin avroluk destek

Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) Türkiye Ulusal Ajansının, 2021 yılı 2. Teklif Çağrısı Döneminde Erasmus+ Mesleki Eğitim Alanında Küçük Ölçekli Ortaklıklar Projeleri kapsamında sunduğu "Dayanıklı Bir Yeşil Kalkınma için İş İnsanları ve Yeni Katılanlar Arasında...

Son haberler ·

İş dünyasında ’’Yeşil Diyalog’’ AB projesi başlıyor

Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) tarafından hazırlanan "Dayanıklı Bir Yeşil Kalkınma için İş İnsanları ve Yeni Katılanlar Arasında Bilgi Değerleme ve Farkındalık Diyaloğu" isimli proje onaylandı. 2021 Yılı 2. Teklif Çağrısı Döneminde Erasmus+ Mesleki Eğitim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin