24.06.2021

HABER ÖZETI

  • Milli Savunma Bakanlığı (MSB), sosyal medya hesabından Van Gölü'nün, Göktürk Uydusunun uzaydan çektiği fotoğrafı paylaştı.

  • NASA'nın yarışmasında birinci olmuştu ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Dünya Turnuvası adlı çevrim içi fotoğraf yarışması düzenlemişti.

  • Yarışma kapsamında 8 Mart'ta görücüye çıkan ve tamamı astronotlar tarafından çekilen 32 kare, earthobservatory.nasa.gov/tournament-earthinternet sitesinden oylamaya sunulmuştu.

  • Tüm Vanlı hemşehrilerimizi uzaydan selamlıyoruz ifadelerine yer verdi.

01/05/21 14:57

Göktürk uydusunun objektifinden Van Gölü

Bakanlığın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, "Geçtiğimiz günlerde NASA'nın düzenlediği yarışmada birinci olan Van Gölü'ne bir de uzaydaki gözümüz Göktürk'ün objektifinden bakalım... Tüm Vanlı hemşehrilerimizi uzaydan selamlıyoruz." ifadelerine yer verildi. NASA'nın...

Türkiye Gazetesi ·

Göktürk uydusunun objektifinden Van Gölü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), sosyal medya hesabından Van Gölü'nün, Göktürk Uydusunun uzaydan çektiği fotoğrafı paylaştı. Paylaşım kısa sürede çok sayıda etkileşim aldı. Milli Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde NASA'nın düzenlediği yarışmada birinci olan Van Gölü'nün,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin