29.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkanı Ercan Sarıkaya, İstanbul'da düzenlenecek olan mobilya fuarıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, fuara katılan firmaları Kumsmall AVM'ye davet etti.

  • Kumsmall AVM, dünyaca ünlü moda markaları, çeşitli kültürlerin lezzetlerini içine alan restoran ve kafeleriyle hizmet ve eğlence merkezidir.

  • Sahip olduğu geniş alanı sayesinde ailenizle rahat hareket edebileceğiniz daha sağlıklı bir ortam sunmaktadır diye konuştu.

25/01/22 10:50

Fuarcılara Kumsmall daveti

Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkanı ve aynı zamanda Kumsmall AVM'yi de bünyesinde bulunduran Erciyes K.S.S'nin başkanlığını yürüten Ercan Sarıkaya, İstanbul'da düzenlenecek olan mobilya fuarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Sarıkaya, 25-30...

Istanbulhaber ·

Fuarcılara Kumsmall daveti

Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkanı Ercan Sarıkaya, İstanbul'da düzenlenecek olan mobilya fuarıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, fuara katılan firmaları Kumsmall AVM'ye davet etti. Başkan Sarıkaya, 25-30 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin