03.12.2021

HABER ÖZETI

  • UEFA Avrupa Ligi D Grubu üçüncü maçında Belçika ekibi Antwerp ile yarın Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe ile karşılaşacak.

  • Müsabaka öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Antwerp Teknik Direktörü Brian Priske, Son oynadığımız iki maç çok kötü geçti.

  • Takımda yer alan Mbwana Samatta ile Michael Frey'in Fenerbahçe'den gittiğini sorulması üzerine Priske, Bence kendilerini daha çok Antwerp için kanıtlamayı düşünüyorlar.

  • Son dakika giden maçlarla bu ligde gücümüz olduğunu gösterdik.

20/10/21 20:37

Fenerbahçe Royal Antwerp maçına hazırlanıyor

UEFA Avrupa Ligi D Grubu 3. haftasında yarın Fenerbahçe'ye konuk olacak Belçika ekibi Royal Antwerp'in teknik direktörü Brian Priske, müsabakadan galip ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Son haberler ·

Antwerp, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını tamamladı

UEFA Avrupa Ligi'nde yarın Fenerbahçe'ye konuk olacak Belçika temsilcisi Antwerp son antrenmanını yaptı. UEFA Avrupa Ligi D Grubu üçüncü maçında Belçika ekibi Antwerp ile yarın Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Antwerp son antrenmanını mücadelenin oynanacağı...

Istanbulhaber ·

Brian Priske: "3 puan için İstanbul’a geldik"

Antwerp Teknik Direktörü Brian Priske, Fenerbahçe maçıyla ilgili yaptığı açıklamada, 3 puan için İstanbul'a geldiklerini söyledi. UEFA Avrupa Ligi D Grubu üçüncü maçında Belçika ekibi Antwerp ile yarın Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Müsabaka öncesinde düzenlenen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin