22.01.2022

HABER ÖZETI

  • Bugün 38 yaşında olan ve Amerikan polis teşkilatında 6 yıl yerel polislik, 3 yıl poliseğitmenliği 2 yıl eyalet polisliği yapan Kaya, girdiği FBIsınavlarını kazandı.

  • Erdal Kaya, ABD'de açtığı 'Amerikalı Aynasız' isimli sosyal medya hesaplarında 250 bine yakın takipçisi ile tecrübelerini paylaşıyor.

  • 3 KEZ REDDEDİLDİ, ’ya kadar uzanan polislik kariyerinin başlangıcında, şehir polisliği için 3 kez müracaat edip reddedildiğini hatırlatarak başlayan Kaya, Amerika’da polislik başvurusu karakol karakol oluyor, Türkiye’deki gibi değil.

  • Chicago’da yerel polis olarak, Şehir Polisi dediğimiz departmanda işe başladım.

28/11/21 13:11

FBI'ın iş teklifi Adanalı'nın hayatını değiştirdi

Bugün 38 yaşında olan ve Amerikan polis teşkilatında 6 yıl yerel polislik, 3 yıl poliseğitmenliği 2 yıl eyalet polisliği yapan Kaya, girdiği FBIsınavlarını kazandı. Federal büroda 2 yıl görev yaptıktan sonra görevi bırakıp kendi özel güvenlik şirketini kuran Adanalı Erdal...

Türkiye Gazetesi ·

Adana’dan ABD’ye uzanan federal ajanlık (FBI) hikayesi

Henüz 20 yaşındayken göçmen olarak ayak bastığı ABD'de polislik hayalini gerçekleştirmeye karar veren Adanalı Erdal Kaya, emekli polis olan babasının izinden gittiği yolda ABD'de Federal Bureau of Investigation (FBI) ajanlığına kadar yükseldi. Bugün 38 yaşında olan ve Amerikan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin