07.05.2021

HABER ÖZETI

  • “Ben buradan oğlumu alıncaya kadar gitmeyeceğim” Kendilerinin sonuna kadar evladını alıncaya kadar mücadele edeceklerinin altını çizen Aydın, “Bizim çocuklarımızı HDP dağa gönderiyor ve para karşılığında satıyorlar.

  • Evlat nöbetindeki baba Süleyman Aydın oğluna çağrıda bulunarak, Oğlum orada sizi tehdit ediyor, Devlet size zulüm eder, işkence yapar diyorlar.

  • Ben 6 yıldır oğlumdan haber alamıyorum bunlarda biraz vicdan var ise benim oğlumu nasıl götürmüşlerse öyle de getirsinler.

  • Korkmayın gelin güvenlik güçlerine teslim olun dedi.

03/04/21 15:44

Evlat nöbetindeki babadan oğluna 'teslim ol' çağrısı

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla 3 Eylül 2019'dan itibaren farklı kentlerden Diyarbakır'a gelip HDP il binası önünde evlat nöbetine başlayan ailelerin eylemi 579’uncu gününde de devam ediyor. 5 yıl önce 15 yaşındayken dağa kaçırılan...

Türkiye Gazetesi ·

Evlat nöbetindeki babadan oğluna teslim ol çağrısı

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlatan ailelerin evlat nöbeti 579'uncu gününe girdi. Evlat nöbetindeki baba Süleyman Aydın oğluna çağrıda bulunarak, "Oğlum orada sizi tehdit ediyor,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin