22.06.2021

  • Bununla birlikte aynı evde birden fazla teknolojik iletişim aracını, birden fazla gerçek zamanlı internet uygulamasını (Zoom, EBA, Skype gibi uygulamalar) aynı anda kullanmak gerekebiliyor.

  • 'Home office', 'remote çalışma' veya 'uzaktan çalışma' adı verilen bu iş modelinin verimli ve kesintisiz işleyebilmesi için, güçlü ve kararlı bir internet bağlantısı şart.

  • Akıllı router ve modem markası Keenetic, tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda evinizdeki interneti nasıl güçlendirebileceğinizle ilgili bir rehber hazırladı.

  • Tüm bunların verimli bir şekilde kullanılabilmesi beklenirken; yaklaşık olarak yüzde 86'sı 4-35 Mbps1 arası indirme hızı alabilen kullanıcıların bulunduğu Türkiye'de başlı başına bir sorun haline gelebiliyor.

11/05/21 18:19

Evinizin Her Köşesinde Güçlü İnternet Bağlantısı Ütopya Değil

Pandemi sürecini yönetebilmek için pek çok işyeri uzaktan çalışma modeline geçti. 'Home office', 'remote çalışma' veya 'uzaktan çalışma' adı verilen bu iş modelinin verimli ve kesintisiz işleyebilmesi için, güçlü ve kararlı bir internet bağlantısı şart. Dijital içeriklerin...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin