05.08.2021

  • Erzurum Dedeman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mevlüde Daşbaşı kuruculuğunda 6 kişilik bir çalışma ekibi ile Etiketi Okuyorum, Gıdamı Tanıyorum adlı eTwinning projesi gerçekleştirildi.

  • Ayrıca proje ekibi çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu'na teşekkürlerini sundular.

  • Gerçekleştirilen eTwinning projesi ile özellikle gıda etiketlerine dikkat çekilerek, etiket bilgilerinin okunması ve doğru-sağlıklı gıda seçiminde farkındalık oluşturmak amaçlandı.

  • Bu doğrultuda çeşitli etkinlikler planlanarak yürütülen projede 32 öğrencinin aktif rol alması sağlanarak, öğrencilerin öğrenirken eğlenmesi ve eğlenirken de öğrenmeleri sağlanmış oldu.

22/06/21 17:40

Etiketi okuyorum gıdamı tanıyorum

Erzurum Dedeman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mevlüde Daşbaşı kuruculuğunda 6 kişilik bir çalışma ekibi ile "Etiketi Okuyorum, Gıdamı Tanıyorum" adlı eTwinning projesi gerçekleştirildi. Proje kapsamında Yıldızkent Nafizbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin