01.07.2022

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanlığı'nın himayesinde gerçekleştirilen Türk Mutfağı Haftası Erzurum Kahvaltısı projesinin lansman toplantısı Palandöken Kayak Merkezi'nde gerçekleştirildi.

  • Erzurum Valisi Okay Memiş ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in düzenlediği basın toplantısında 60 çeşit ürüne sahip olan Erzurum Kahvaltısının tanıtımı yapıldı.

  • Yarışmada Türk mutfağının seçkin örneklerini teşkil eden Erzurum'un yöresel lezzetleri jüri ve katılımcılar tarafından büyük beğeni kazandı.

  • Erzurum'un tanıtılması noktasındaki Sayın Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefedi'nin çabaları, proje ve yatırımları takdire şayandır.

20/05/22 16:34

Erzurum’un yöresel lezzetleri yemek yarışması’nda birinci oldu

Erzurum'da düzenlenen 46. Geleneksel Yemek Yarışması'nda Türk mutfağının zirve tatları görücüye çıktı. Erzurum Dedeman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen yemek yarışmasına Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Hüseyin Koçan ile Gastronomi Uzmanı ve...

Istanbulhaber ·

Erzurum kahvaltısı dünya vitrinine taşınacak

Cumhurbaşkanlığı'nın himayesinde gerçekleştirilen "Türk Mutfağı Haftası Erzurum Kahvaltısı" projesinin lansman toplantısı Palandöken Kayak Merkezi'nde gerçekleştirildi. Erzurum Valisi Okay Memiş ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in düzenlediği basın toplantısında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin