26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Yaşar, tek başına kediyi kurtaramayınca o sırada kaldırımda yürüyen Ekrem Demir (17) ve Coşkun Aydemir (18) isimli iki gençten yardım istedi.

  • Gençlerden Ekrem Demir yorgun düşen ve korkak tavırlar sergileyen kedinin mahsur kaldığı ağaca tırmanarak yaklaşık on dakika boyunca kediyi kendine çekmeye çalıştı.

  • İsmet İnönü Caddesi'nde park halindeki bir otomobilin motor bölümüne yavru bir kedi kaçtı.

  • Aracın tekerlek boşluğundan yavru kediye ulaşmaya çalışan görevli defalarca denemesinin ardından başarısız olurken, daha sonra çok sayıda vatandaş kediyi bulunduğu yerden çıkarabilmek için seferber oldu.

27/05/22 16:39

Erzurum’da kedi kurtarma operasyonu

Erzurum'da ağaçta mahsur kalan kedi iki gencin çabalarıyla kurtarıldı. Palandöken ilçesi Müftü Solakzade Mahallesi'nde bir benzin istasyonu önünde bulunan ağaca çıkan kedinin inemediğini gören Kadim Yaşar isimli vatandaş kediyi çıktığı ağaçtan kurtarmak istedi. Yaşar, tek...

Istanbulhaber ·

Aracın motoruna sıkışan kediyi kurtarmak için seferber oldular

Edirne'nin Keşan ilçesinde park halinde bulunan bir aracın motor kısmına sıkışan yavru kediyi kurtarmak için vatandaşlar seferber oldu. Dışarı çıkmasını sağlamak için kedi sesleri dinletilen, döner ve mama bırakılan minik yavru, çıkış yolunu bir türlü bulamadı. İsmet İnönü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin