03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2021-2022 Akademik Yılın başlaması vesilesiyle Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.

  • Pandemi nedeniyle yaklaşık iki yıl boyunca öğrencilerden mahrum olduklarını belirten Rektör Çomaklı: Alınan tüm tedbirlerle birlikte öğrencilerimiz tekrar üniversitelerine kavuştu.

  • Ziyaret, BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün'ün futbolcuların imzaladığı formayı Rektör Çomaklı'ya hediye etmesiyle son buldu.

  • Medreseleri ve kütüphaneleriyle bin yıldır eğitim yuvası olan Erzurum, bilgi üretmeye dün olduğu gibi bugün ve yarın da devam edecek.

15/10/21 14:13

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’den hayırlı olsun ziyareti

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2021-2022 Akademik Yılın başlaması vesilesiyle Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün ile Erzurum Spor A.Ş. Genel Müdürü ve BB Erzurumspor...

Istanbulhaber ·

Sekmen’den hayırlı olsun ziyareti

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2021-2022 Akademik yılın başlaması vesilesiyle Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün ile Erzurum Spor A.Ş. Genel Müdürü ve BB Erzurumspor...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin