13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Kendi şarkılarının yanı sıra türkülere getirdiği özgün yorumlarla da dinleyicileri etkileyen Cem Adrian, Erzincan halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

  • Meydanı dolduran binlerce vatandaş, Cem Adrian'ın seslendirdiği şarkılarla zaman zaman duygusal anlar yaşadı.

  • Akın Levent ve eşi, vali yardımcıları, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaşımız katıldı.

  • Cem Adrian, vatandaşların yoğun ilgisinin mutluluk verici olduğunu ifade ederken, konsere gelen vatandaşlar ise, Cem Adrian'ı çok sevdiklerini söyleyerek, konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

27/06/22 09:39

Erzincan Cem Adrian ile şenlendi

Erzincan'da Cem Adrian, Cumhuriyet Meydanında sahne alarak Erzincanlılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen konsere, Vali Mehmet Makas ve eşi Elif Makas, 3. Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci ve eşi, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır,...

Istanbulhaber ·

Erzincan’da Cem Adrian rüzgarı esti

Kendi şarkılarının yanı sıra türkülere getirdiği özgün yorumlarla da dinleyicileri etkileyen Cem Adrian, Erzincan halkına unutulmaz bir gece yaşattı. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Cem Adrian konserine Erzincanlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Meydanı dolduran binlerce...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin