27.01.2022

HABER ÖZETI

  • Hem ülkemizin hem de dünyanın neredeyse temas etmediğimiz meselesi kalmadı Görüşmeye dair bilgiler veren Karamollaoğlu, Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme talebimiz olmuştu.

  • Çünkü, Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önceki konuklarının aksine Temel Karamollaoğlu'un koltuğa değil onun yanında bulunan kanepeye oturttu.

  • Ancak görüşmenin soğuk bir şekilde başlaması ve bu şekilde bir protokol uygulanması akıllara Temel Karamollaoğlu'nun görüşme öncesinde yaptığı açıklamaları getirdi.

  • Elektrik faturalarındaki TRT payının kaldırılmasının yetmeyeceğini ifade eden Karamollaoğlu, KDV ve ÖTV gibi vergilerde değişiklik yapılmasına da ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

10/11/21 19:28

Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesi olumlu havada geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu kabulü olumlu bir havada geçti. Erdoğan ile Karamollaoğlu arasında dostça bir görüşme olduğunu belirten kaynaklar, görüşmede ülke, bölge ve dünya gündemindeki konuların ele alındığını...

Istanbulhaber ·

Erdoğan Karamollaoğlu'nu neden böyle ağırladı, neden koltukta oturtmadı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasındaki görüşme gerçekleşti. Görüşme yaklaşık 2 saatten fazla sürdü. Görüşmeden ziyade görüşmedeki protokol gündemin öne çıkan konusu oldu. Çünkü, Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önceki...

Son haberler ·

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: "Cumhurbaşkanımızla çok dostane güzel bir görüşme oldu"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası yaptığı açıklamada, "Bazı noktalarda aynı fikirleri bazı noktalarda da farklı fikirleri belki taşıyoruz, ama çok dostane güzel bir görüşme oldu" dedi. Cumhurbaşkanı Recep...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü. Görüşme yaklaşık 2 saat 20 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü. Görüşme yaklaşık 2 saat 20 dakika sürdü.

Istanbulhaber ·

Beştepe'de kritik buluşma! Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, görüşme öncesi taleplerini tek tek sıraladı

Son referandumdan bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeyen Karamollaoğlu'nun toplantıda başkanlık sistemine ilişkin görüşlerini paylaşacağı, seçimlerin bir denetleme aracı olarak görülemeyeceğine vurgu yapacağı, salgın döneminde fedakarca çalışan sağlıkçıların şartlarının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin