12.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.'nin (Erdemir) katkılarıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması'nda ödül almaya hak kazanan eserler belli oldu.

  • Yarışmada ödüllendirilen diğer kategoriler: Mansiyon Ödülü: Uğur Ömer Pekince, Akın Ayaz, Koray Bıyıklı, Ufuk Aydın, Büşra Kara.

  • Jüri Özel Ödülü: Hüseyin Ünlü, Markar Roben Divarcı, Altay Nehemya Çelik, Emrah Önal, Utku Yılmaz.

  • Türkiye'nin önde gelen yassı çelik üreticilerinden Erdemir, eserlerinde çeliği ana malzeme olarak kullanan heykel sanatçılarını desteklemeye devam ediyor.

30/06/22 14:20

Erdemir ‘Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması Sergisi’ ziyarete açıldı

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.'nin (Erdemir) katkılarıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması'nda ödül almaya hak kazanan eserler belli oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen yarışmada ödüllendirilen ve değer...

Istanbulhaber ·

Çeliği sanatla buluşturanlar ödüllendirildi

Bu yıl yedincisi düzenlenen Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması'nda ödül almaya hak kazanan eserler belli oldu. Jüri değerlendirmesi sonucu toplamda 23 eser ödüle layık görüldü. Türkiye'nin önde gelen yassı çelik üreticilerinden Erdemir, eserlerinde çeliği ana malzeme olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin