01.07.2022

  • Erasmus programları öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini sağlıyor HKÜ tarafından yürütülen Erasmus projeleri hakkında detaylı bilgilendirmelerin yapıldığı etkinliğin açılışında konuşan Rektör Prof.

  • Üniversite tanıtım sunumunun yapılmasının ardından, daha önce Erasmus programlarını deneyimlemiş öğrenciler, kazanımlarını ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştılar.

  • Etkinliğin ardından, Büyükelçi Meyer-Landrut ve beraberindeki heyet, Kalyon Garaj Prototipleme ve Girişimcilik Merkezi hakkında bilgi aldı ve kampüs turu gerçekleştirdi.

  • Yapılan araştırmalar, Erasmus programlarının öğrencilerin yurt dışındaki eğitimleri sırasında ve sonrasında yaşam kalitelerini ve kariyer beklentilerini iyileştirdiğini gösteriyor.

20/05/22 10:38

Erasmus Programı’nın 35’inci yılı HKÜ’de kutlandı

"Erasmus+ 35. Yıl Kutlamaları" çerçevesinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde (HKÜ) düzenlenen etkinlikte, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve beraberindeki heyet üniversite öğrencileri ile buluştu. HKÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin