23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Transfer çalışmalarını sürdüren ve kadrosunu yaptığı takviyelerle güçlendiren Trabzonspor, Altınordu'nun 19 yaşındaki santrforu Enis Destan'ı kadrosuna kattı.

  • Bordo-mavili kulübün genç oyuncunun transferini açıklamasından sonra Altınordu Futbol Kulübü de Enis Destan için sosyal medya hesaplarından bir veda klibi yayınladı.

  • Ayrılmak üzüyor ama yeni bir yolculuğa başlıyorum Enis Destan, Altınordu'dan ayrılmanın bir yandan burukluğunu yaşadığını belirterek, Çocukluğum burada geçti.

  • Bu futbolcu için yapılan görüşmeler sonucunda mutlu sona ulaşan Süper Lig'in lideri, genç oyuncuyu sağlık kontrolünden geçirdi.

24/01/22 19:07

Enis Destan’dan, Altınordu’ya duygusal veda

Altınordu'dan Trabzonspor'a transfer olan genç golcü Enis Destan, yetiştiği kulüp Altınordu'ya bir veda etti. Altınordu'nun kendisi için hep ilk kulüp olarak kalacağını vurgulayan 19 yaşındaki Enis Destan, Trabzonspor'dan sonra Avrupa'ya gitmek istediğini söyledi. Altınordu...

Istanbulhaber ·

Trabzonspor, Enis Destan’ı sağlık kontrolünden geçirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren ve bir süredir Altınordu'nun başarılı hücumcusu Enis Destan ile görüşen Trabzonspor, bu transferde mutlu sona ulaşırken, genç yıldızı sağlık kontrolünden geçirdi. Transfer çalışmalarını sürdüren ve kadrosunu yaptığı takviyelerle güçlendiren...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin