06.05.2021

  • Cihazın güç tasarrufu durumunda çalışabilmesine olanak tanıyan Süper Güç Tasarruf Modu (Super Power Saving Mode), altı ortak uygulama sayesinde telefonun temel işlevlerinin kullanılmaya devam edilmesini sağlıyor.

  • Marka, olağanüstü pil ömrü, ultra geniş ekran ve renkli tasarım gibi özelliklerle hazırladığı C Serisi ile gençlerin aklını başından alıyor.realme C15 Vodafone raflarında yerini aldı.

  • Cihaz, sonsuz mavi denizden ve üzerinde uçan martılardan ilham alanMartı Beyazı ve Marina Mavisiolmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

  • Aynı anda 2 adet Nano Sim Kart ve 1 MicroSD kartın kullanılabildiği cihazın belleği maksimum 256 GB'a kadar MicroSD kart ile genişletilebiliyor ve daha fazla oyun, fotoğraf ve dosyanın kolayca saklanabilmesine olanak tanıyor.

06/04/21 12:18

Enerjisi Bitmeyenlerin Yeni Favorisi: realme C15

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, ultra uzun pil ömrü sağlayacak özelliklerle donatılmış yenilikçi ürünleri sunmaya devam ediyor. 6000 mAh mega pil ve 18W hızlı şarj özelliklerinin bir arada kullanıldığı realme C15 markanın 'Cesaret Et' misyonunun...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin