18.05.2021

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe’de teknik sorumluluk görevini üstlenen Emre Belözoğlu, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

  • Erol Bulut hocamıza burada vermiş olduğu hizmetler, takımımızın bu noktaya gelmesindeki çalışkan ruhuyla ortaya koymuş irade ve ekibinin de çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

  • “İç saha üzerinde daha çok çalışacağız” Takımda oturmuş bir 30 haftanın şablonunun bulunduğunu aktaran Emre Belözoğlu, “Olumlu ve olumsuz anlamda bize ne kattığını arkadaşlarla değerlendiriyoruz.

  • Onunla çalışmak bizim için keyifliydi önemli bir tecrübe oldu.

29/03/21 15:40

Emre Belözoğlu: Hem zekamı hem kalbimi sahaya koyacağım

Fenerbahçe’de teknik sorumluluk görevini üstlenen Emre Belözoğlu, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ülkenin ve dünyanın pandemiden dolayı çok zorlu bir süreçten geçtiğini belirten Belözoğlu, “İnşallah biran önce koronanın bitmesini ve...

Türkiye Gazetesi ·

Emre Belözoğlu: “Hem zekamı hem kalbimi sahaya koyacağım”

Süper Lig'de kalan haftalarda alabilecekleri maksimum puanı almak için mücadele edeceklerini ve bunun için de ne yapması gerekiyorsa yapacağını söyleyen Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, "Nasıl futbolculuğumda Fenerbahçe'nin her maçı için mücadele ettiysem, sportif...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin