28.09.2021

HABER ÖZETI

  • 2021 yılının aday listesi, ABD’li aktör Ron Cephas Jones ve kızı Jasmine Cephas Jones'ın sunuculuğu ile Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi'nin YouTube kanalından canlı yayınla açıklandı.

  • Televizyon endüstrisinin en büyük ödüllerinden biri olan Emmy Ödülleri'nin bu yıl 73'üncüsüdüzenlenecek.

  • Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu adaylarında, Black-ish ile Anthony Anderson, The Kominsky Method ile Michael Douglas, Shameless ile William H. Macy, Ted Lasso ile Jason Sudeikis, ve Kenan ile Kenan Thompson yer aldı.

  • En İyi Talk Show programlarında ise, Conan, The Daily Show with Trevor Noah, Jimmy Kimmel Live!, Last Week Tonight with John Oliver ve The Late Show with Stephen Colbertın yer aldığı belirtildi.

13/07/21 23:37

Emmy Ödülleri'nin adayları açıklandı

Televizyon endüstrisinin en büyük ödüllerinden biri olan Emmy Ödülleri'nin bu yıl 73'üncüsü düzenlenecek. 19 Mayıs'ta sahiplerini bulacak olan ödüllerin adayları belli oldu. 2021 yılının aday listesi, ABD’li aktör Ron Cephas Jones ve kızı Jasmine Cephas Jones'ın sunuculuğu...

Türkiye Gazetesi ·

73. Emmy Ödüllerinde adaylar belli oldu

Bu yıl 19 Eylül'de sahiplerini bulacak olan 73. Emmy Ödülleri'nde adaylar belli oldu. Televizyon endüstrisinin en büyük ödüllerinden biri olan Emmy ödülleri için 2021 yılının adayları belli oldu. 19 Eylül'de sahiplerini bulacak olan 73. Emmy Ödülleri'nin aday listesi ABD'li...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin