14.08.2022

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İklim değişikliği ve sürdürülebilirlik çok boyutlu bir meseledir.

  • Geçtiğimiz kasım ayında Paris İklim Anlaşmasına taraf olarak bu mücadeledeki konumumuz daha da güçlendirdik.

  • Program sonunda Emine Erdoğan, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve katılımlar aile fotoğrafı çekildi.

  • Deniz çöplerinin azaltılması ve toplumsal farkındalığın artması için Sıfır Atık Mavi projemizi bir seferberlik anlayışıyla başlattık.

02/07/22 21:00

Emine Erdoğan: "İklim değişikliği ve sürdürülebilirlikle ilgili meseleyi hak ve nesiller arasındaki adalet boyutuyla ele almalıyız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "İklim değişikliği ve sürdürülebilirlik çok boyutlu bir meseledir. Bu meseleyi en çok hak ve nesiller arası adalet boyutuyla ele almalıyız. Böylelikle bizi başarıya götürecek en önemli aktör olan insanlığın vicdanını...

Istanbulhaber ·

Emine Erdoğan iklim konferansında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, çok boyutlu bir mesele olan iklim değişikliği ve sürdürülebilirliğin en çok, hak ve nesiller arası adalet boyutuyla ele alınması gerektiğini belirterek, "Böylelikle bizi başarıya götürecek en önemli aktör olan insanlığın...

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin