29.05.2022

  • Elazığ TSO olarak 2018 yılında yapılan oda seçimlerimizin ardından ilk işimiz ilimizin Kırmızı Kitabının hazırlanması olmuştur.

  • Maden sahası ile ilgili olarak bu alanda çok önemli birikimi olan işletmelerin bulunduğunu aktaran Başkan Arslan Bu işletmelerimizin tümü odamız üyesidir.

  • İlimizin tüm kaynaklarının ekonomik değer haline getirilerek şehrin sosyo-kültürel ve ekonomik yapısının değiştirilerek halkımızın yaşam kalitesini yükseltmektir.

  • Tarım ve hayvancılık potansiyelimizin değerlendirilmesi ve tüm bu alanlardaki ekosistemi koordine etmek için üç ayrı kooperatif ve iki ayrı birlikte kurulmuştur.

26/01/22 14:12

Elazığ TSO Başkanı Arslan, “Şehrin her bir potansiyelini yine bu şehrin insanının istifadesine sunulması öncelikli hedefimizdir”

Elazığ'ın her bir potansiyelinin yine Elazığ insanının istifadesine sunulmasının öncelikli hedefleri olduğunu belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, "İlimiz ve halkımız menfaatine olan her girişimde odamızın en ön safta yer aldığının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin