23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Yılanlı Çakmak Yaban Hayatı Geliştirme Sahası ve civarında Polis, Jandarma Haydi ekipleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar ekiplerince yabani hayvanlar için yemleme çalışmaları yapıldı.

  • Zorlu kış şartlarında kar yağışı altında kalan bölgelerde yaban hayatını desteklemek ve sokak hayvanlarını beslemek için gerekli tedbirlerin devam ettiği belirtildi.

  • Hava sıcaklığının eksi 10 dereceyi gösterdiği ilçede ekiplerce birçok noktaya yem, saman, buğday bırakılırken, başıboş hayvanlara ise ekiplerce ekmek ve mama verilerek doyuruldu.

25/01/22 10:27

Eksi 10 derecede yaban ve sokak hayvanlarına jandarma şefkati

Bilecik İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre ve Doğa Hayvanları Koruma Timi, kırsal alanda yaban hayvanlarının hep yanında yer alıyor. Bilecik İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ekipleri Pazaryeri ilçesinin kırsal alanlarında yoğun kar...

Istanbulhaber ·

Muğla’da yaban hayvanları unutulmadı

Muğla'da kar ve soğuk hava dolayısıyla yiyecek bulmakta zorluk çeken yaban hayvanları unutulmadı. Yılanlı Çakmak Yaban Hayatı Geliştirme Sahası ve civarında Polis, Jandarma Haydi ekipleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar ekiplerince yabani hayvanlar için yemleme çalışmaları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin