21.05.2022

HABER ÖZETI

  • Hava sıcaklığının eksi 6 dereceye kadar düşmesiyle birlikte vatandaşlar zor anlar yaşarken, kentteki Tarihi Tunca ve Meriç Nehirleri, süs havuzları ve yollar boz tuttu.

  • Mimar Sinan'ın Ustalık eseri olan Selimiye ve Eski Camii başta olmak üzere birçok eser kar altında kaldı.

  • Tekirdağlılara teşekkür ediyorum Havanın aşırı soğuk olduğunu ifade eden Ethem Neyfel Yılmaz, Bütün Tekirdağlılara teşekkür ediyorum.

  • Edirne'nin kuru soğuğu meşhur Edirne'nin her zaman buz tuttuğunu söyleyen Mahir Aslan, Hava soğuk ama biz boş zamanlarımızda Tunca Nehri kenarına gelip balık tutuyoruz.

13/01/22 13:24

Edirne’de nehirler, yollar ve süs havuzları buz tuttu

Edirne'de son günlerde etkili olan kar yerini dondurucu soğuk ve buzlanmaya bıraktı. Hava sıcaklığının eksi 6 dereceye kadar düşmesiyle birlikte vatandaşlar zor anlar yaşarken, kentteki Tarihi Tunca ve Meriç Nehirleri, süs havuzları ve yollar boz tuttu. İki gün önce etkili...

Istanbulhaber ·

Tekirdağ’da hayat dondu

Tekirdağ'da kar yağışı yerini soğuk havaya bıraktı. Süs havuzları buz tutarken sokaklar bomboş kaldı. Tekirdağ'da etkili olan kar yağışı dün akşam etkisini kaybederek, yerini soğuk havaya bıraktı. Kar yağışının etkisini yitirmesiyle eksi 4 dereceye kadar inen soğuk hava...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin