26.05.2022

HABER ÖZETI

  • Süper Lig’de birçok büyük kulüple adı anılan Edin Visca, kararını verdi.

  • TRABZONSPOR’A TRANSFER OLDU Başakşehir forması ile başarılı bir performans gösteren Edin Visca, Trabzonspor’a transfer oldu.

  • BONUS ALACAK Ayrıca Edin Visca için Trabzonspor, turuncu lacivertli kulübe şampiyon olunması halinde bir bonus da ödeyecek.

  • Abdullah Avcı uzun yıllar Visca ile çalıştı, transferde bu durum da etkili oldu.

05/01/22 19:16

Edin Visca Trabzonspor ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı!

Süper Lig’de birçok büyük kulüple adı anılan Edin Visca, kararını verdi. Boşnak oyuncu lider Trabzonspor ile anlaştı. TRABZONSPOR’A TRANSFER OLDU Başakşehir forması ile başarılı bir performans gösteren Edin Visca, Trabzonspor’a transfer oldu. Yıldız isimle  3.5 yıllık...

Türkiye Gazetesi ·

Visca, resmen Trabzonspor’da

Medipol Başakşehir'in başarılı futbolcusu Edin Visca, resmen Trabzonsporlu oldu. Turuncu-lacivertlilerin başkanı Göksel Gümüşdağ, Bosna-Hersekli oyuncuya bugüne kadar kulübe kattıkları için teşekkür ederken, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da önemli bir transfer imza attıklarını...

Istanbulhaber ·

Göksel Gümüşdağ: "Visca için 2 aydır görüşüyoruz. Bugün transferi noktaladık. Ahmet Başkan’a teşekkür ediyoruz. Abdullah Avcı uzun yıllar Visca ile çalıştı, transferde bu durum da etkili oldu."

Göksel Gümüşdağ: "Visca için 2 aydır görüşüyoruz. Bugün transferi noktaladık. Ahmet Başkan'a teşekkür ediyoruz. Abdullah Avcı uzun yıllar Visca ile çalıştı, transferde bu durum da etkili oldu."

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin