26.10.2021

HABER ÖZETI

  • Düzenlediği çeşitli faaliyetlerle miniklerin yüzünü güldüren Yıldırım Belediyesi, Sonbahar Çocuk Şenliği ile çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

  • Naz Özdilek İlkokulu'nda bayrak törenine katılan Başkan Oktay Yılmaz, yeni döneme başlayan öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

  • Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunun altını çizen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Eğitim camiamıza okullar, kapalı spor salonları, kütüphaneler ve materyaller gibi birçok fiziki destek sağlıyoruz.

  • Onur Erol konseriyle devam eden programda herkes unutulmayacak bir hafta sonu yaşadı.

20/09/21 15:29

Eğitime ‘Yıldırım’ destek

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, uzun bir sürecin ardından yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri ziyaret etti. Naz Özdilek İlkokulu'nda bayrak törenine katılan Başkan Oktay Yılmaz, yeni döneme başlayan öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Eğitime yapılan...

Istanbulhaber ·

Yıldırım’da çocuk olmak ayrıcalık

Düzenlediği çeşitli faaliyetlerle miniklerin yüzünü güldüren Yıldırım Belediyesi, "Sonbahar Çocuk Şenliği" ile çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Yıldırım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, pandemi kurallarına ve tedbirlere riayet edilerek, Kaplıkaya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin