21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Son olarak Eskişehir Kadın El Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği Başkanı İlknur Kahvecioğlu ve dernek yönetimi Başkan Ataç'ı makamında ziyaret etti.

  • Ziyaretimiz ile Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç'a hizmetleri için teşekkür etmek istedik, bundan sonraki çalışmalarında da kendisinin yanında olduğumuzu ilettik dedi.

  • Ziyarette platform üyeleri, Şehrimize katma değer sunmak adına hemşehri dernekleri ve kanaat önderleri olarak bir araya geldik.

  • Başkan Ataç da yerel yönetimlerin sivil toplum kuruluşları ile diyaloğunun önemli olduğunu ve tüm hemşehri dernekleri ile iyi ilişkiler içinde olmaya devam edeceğini kaydetti.

02/12/21 15:41

Dost Dernekler Platformu’ndan Başkan Ataç’a ziyaret

Eskişehir Dost Dernekler Platformu yönetim kurulu üyeleri ve kanaat önderleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile bir araya geldi. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile temaslarına devam ediyor. Eskişehir'de...

Istanbulhaber ·

Kadınların çalışması Tepebaşı’nda değer buldu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ı ziyaret eden Eskişehir Kadın El Emeğini Destekleme ve Değerlendirme Derneği yönetimi, kadınlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'ın kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin