28.05.2022

  • ALO 153 Çağrı Merkezi'ni gece 23.00'te arayan hayvansever, sokakta gebe bir kedinin olduğunu bildirmesi üzerine Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri harekete geçti.

  • Bunlar bizim göz bebeğimiz Veteriner Hekim Hasan Korkmaz, yeni doğan 3 kedinin ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

  • Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi Yeniden modern bir şekilde dizayn edilen 17 bin 54 metrekarelik merkezde, can dostların tedavilerinde kullanılmak üzere son teknoloji cihazlarla desteklenecek tam teşekküllü ameliyathane ve laboratuvar bulunuyor.

  • Merkezde bulunan modern ekipmanlarla operasyonu yaptıklarını ifade eden Korkmaz, şöyle konuştu: Gerekli tetkikleri yaptıktan sonra kuvöze aldık, aşı ve bakımlarını da tamamladık.

26/01/22 14:13

Doğum yapmakta zorlanan kediye sezaryen yapıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde doğum yapmakta güçlük çeken kedi, yapılan sezaryenle 3 sağlıklı yavru hayata getirdi. Bir süre önce hizmete giren can dostlarımızın 5 yıldızlı yuvası olan Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin