16.06.2021

HABER ÖZETI

  • Malatya'da yaşayan Rabia-Abdullah Çakmak çiftinin yaklaşık 50 gün önce ikiz kızları Nazlı ile Aslı dünyaya geldi.

  • Kocaeli'de korona virüs test sonuçları pozitif çıkan veya temaslı olan bebekler, kaldırıldıkları yoğun bakımda anne şefkatiyle gözetim altında tutuluyor.

  • İkizlerin tedavi edildiği Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi İclal Berber, bebeklerin korona virüs testlerinin pozitif olduğu andan itibaren bebeklere servisteki hemşirelerin annelik yaptığını kaydetti.

  • Beslenmelerini sağlayarak anneye kavuşturmak üzerine plan yapıyoruz Amaçlarının bebeklerin beslenmelerini sağlamayı hedeflediklerini söyleyen Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr.

14/05/21 11:50

Doğar doğmaz, korona virüse gözlerini açtılar

Kocaeli'de korona virüs test sonuçları pozitif çıkan veya temaslı olan bebekler, kaldırıldıkları yoğun bakımda anne şefkatiyle gözetim altında tutuluyor. Kocaeli'de korona virüs test sonuçları pozitif çıkan ve Covid'li anne ve babaları ile teması olan bebekler, Derince...

Istanbulhaber ·

Koronaya yakalanan ikizler annesine kavuştu

Malatya'da prematüre olarak dünyaya gelen ikiz bebeğin korona virüs testi de pozitif çıktı. Yaklaşık 10 gündür covid 19 tedavisi uygulanan bebekler, bayramın ikinci gününde tamamlanan tedavilerinin ardından kavuştukları annelerine bayram sevinci yaşattı. Malatya'da yaşayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin