12.05.2021

HABER ÖZETI

  • Savcı Sultan Beyza Boyalı'nın 2019 yılının haziran ayında Doğanşehir'e atandığını anımsatan Başsavcı Acar, Kendisiyle çalışma fırsatı bulduğumuz süre içerisinde davranışları ile hepimize örnek bir duruş sergilemiştir.

  • Hastanedeki korona virüs testi pozitif çıkan ve durumu ağırlaşan Sultan Beyza Boyalı, yoğun bakımdaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

  • Ali Öge'nin kıldırdığı cenaze namazının ardından Üçler Mezarlığı'na dualarla defnedildi.

  • 15 Mart 2021 tarihinde ülkemizde ve dünyada yayılan Covid-19 salgınına yakalanmış, 27 Mart'ta entübe olmuş ve vermiş olduğu yaşam mücadelesini 18 Nisan'da kaybetmiştir.

19/04/21 17:14

Doğanşehir’de koronadan ölen savcı adliye çalışanlarını yasa boğdu

Kanser tedavisi görürken yakalandığı Covid-19 nedeniyle yaşamını yitiren Doğanşehir Cumhuriyet Savcısı Sultan Beyza Boyalı'nın ölümü görev yaptığı adliyede büyük üzüntüye neden oldu. Bir süredir kanser tedavisi için Konya'da bulunan ve kaldığı hastanede Covid-19 salgınına...

Istanbulhaber ·

Covid-19’dan hayatını kaybeden cumhuriyet savcısı son yolculuğuna uğurlandı

Konya'da kanser tedavisi gördüğü hastanede korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Sultan Beyza Boyalı, memleketi Konya'da son yolculuğuna uğurlandı. 2019 yılında Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde göreve başlayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin