24.05.2022

  • Yavuz Selim Yıldırım, burun şekillendirme ameliyatlarında son dönemde öne çıkan tekniğin piezo yöntemi olduğunu belirterek, ultrasonik burun estetiği olarak da bilinen yöntemin detaylarını ve avantajlarını anlattı.

  • Yavuz Selim Yıldırım, teknolojinin yüksek olanaklarından faydalanılarak geliştirilen Piezo yönteminde kullanılan cihazın kemikleri hassas bir şekilde biçimlendirdiğini, damar, kıkırdak ve sinirlere zarar vermediğini söyledi.

  • Klasik yöntemde istenmeyen kırıklar oluşabiliyor Piezo'nun çekiçle yapılan klasik rinoplasti ameliyatlarına göre hem doktor hem de hasta açısından daha avantajlı olduğunu dile getiren Doç.

  • Modern çekiç olarak adlandırabileceğim Piezo cihazı ise kemiğe istediğimiz şekli kolayca vermemizi ve daha hızlı sonuç almamızı sağlıyor.

20/01/22 09:49

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım:

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, burun şekillendirme ameliyatlarında son dönemde öne çıkan tekniğin piezo yöntemi olduğunu belirterek, "ultrasonik burun estetiği" olarak da bilinen yöntemin detaylarını ve avantajlarını anlattı. Kulak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin