25.05.2022

  • Karpuzlu Mahallesi'nde altyapı çalışmaları tamamlandı DİSKİ, Kanalizasyon Şebekesi ve Terfi Merkezi işi kapsamında Sur ilçesi Karpuzlu Mahallesi'ne 5,5 kilometre kanalizasyon hattı ve terfi merkezi inşa etti.

  • DİSKİ Genel Müdürlüğü, eksik olan şebekeleri tamamlayarak yağmur sularının şebekelere akışını sağlamak için Yenişehir ve Kayapınar ilçelerinde başlattığı çalışmaları tamamlayarak hizmete sundu.

  • Yatırım bütçesi 1 milyon 500 bin TL olan projenin tamamlanmasıyla Afet Konutları'nın kanalizasyon ve içme suyu sorunları çözülmüş oldu.

  • Ekipler, çalışmada 15 bin metreküp kapasiteli içme suyu deposunun iç yalıtımını, DN700 çelik boru deplasesini, depo ve terfi merkezi bakım-onarımını tamamladı, mevcut terfi merkezinin mekanik işlerini yeniledi.

18/01/22 10:24

DİSKİ 21 büyük yatırımın 12’sini tamamladı

DİSKİ Genel Müdürlüğü, başta en temel ihtiyaç olan içme suyu ve altyapı olmak üzere kentte soluk kazandıracağı "21'nci yüzyılın 21'nci yılında Diyarbakır için 21 büyük yatırım" projesinde 12 çalışmayı tamamladı. Diyarbakır Su Ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin