09.08.2022

HABER ÖZETI

  • Kültür ve Turizm Bakanlığının destek verdiği RTÜK ile YEE'nin ortak uluslararası projesi yaklaşık bir yıldır devam ediyor.

  • Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı, Metaverse Etkisi Ve Dijital Sanat başlıklı paneli RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu yönetecek.

  • Sanal tehlikelere karşı Dijital Okuryazarlık önlemi Çalıştaylarda, metaverse ve benzeri oluşumların hakim olduğu sanal ortamlara maruz kalan kişilerin dijital okuryazarlıklarının geliştirilmesi amaçlanıyor.

  • Çalıştaya konuk olacak Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi ve Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Prof.

23/06/22 14:18

Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı Almanya yolunda

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Yunus Emre Enstitüsü (YEE) iş birliğinde, dijital farkındalığı artırma ve Türkçe'nin yaygınlaştırılmasını amaçlayan etkinliğe Avrupa'da yaşayan çok sayıda Türk katılacak. Kültür ve Turizm Bakanlığının destek verdiği RTÜK ile YEE'nin...

Istanbulhaber ·

Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı Almanya yolunca

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ile Yunus Emre Enstitüsü iş birliğinde düzenlenen Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı'nın 7.'si, Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleştirilecek. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Yunus Emre Enstitüsü'nün (YEE) ortak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin