21.06.2021

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, Hacı Osmanlı Mahallesi Akyar Caddesinde bulunan apartmanın bahçesinde park halindeki bir otomobilin kaputuna kedi girdi.

  • Otomobil çalıştığında kedinin zarar göreceğini düşünen duyarlı vatandaş sürücüyü uyarmak için aracın camına Kaputta kedi var notunu bıraktı.

  • Bunun üzerine bölgeye gelerek, kedinin kurtarılması için çalışma başlatan ekipler, ip yardımıyla dereye inerek kediyi bulunduğu yerden çıkardı.

  • Yazıyı fark eden otomobil sahibinin itfaiye ekiplerinden yardım istemesiyle araçta sıkışan yavru kedi bir saatlik çalışma sonunda kurtarıldı.

07/05/21 10:57

Dere yatağında mahsur kalan yavru kediyi itfaiye kurtardı

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde dere yatağında mahsur kalan yavru kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Akdeniz ilçesine bağlı Siteler Mahallesi'nde aşırı yağış dolayısıyla su seviyesi yükselen dere yatağında bir kedinin mahsur kaldığını fark eden vatandaşlar, kendi çabalarıyla...

Istanbulhaber ·

Duyarlı vatandaştan otomobilin sürücüsüne not: "Kaputta kedi var"

Osmaniye'de bir vatandaş, markete gittiği sırada park halindeki otomobilin kaputundan gelen kedi sesine duyarsız kalamadı. Otomobil çalıştığında kedinin zarar göreceğini düşünen duyarlı vatandaş sürücüyü uyarmak için aracın camına "Kaputta kedi var" notunu bıraktı. Yazıyı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin