19.08.2022

HABER ÖZETI

  • Denizli'de yüzme bilmeyen kimse kalmayacak sloganı ile yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılında Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'ni hizmete aldı.

  • İl merkezinin yanında ilçelerdeki yüzme havuzlarının da yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Zolan, geleceğin sporcularının bu tesislerde yetiştiğini söyledi.

  • Yarı olimpik yüzme havuzunda uzman antrenörler eşliğinde eğitim alan çocuklar, burada hem arkadaşlık ediniyor hem de yüzme öğreniyor.

  • Üç dönemdir, yüzme kurusuna gelen Arife Yıldırım ise, Kursa geldiğim için çok mutluyum.

05/07/22 12:10

Denizli’de yüzme sporuna ilgi artıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesinin il merkezinde 4, ilçelerde de 4 olmak üzere yaptığı toplam 8 kapalı yüzme havuzu kentte yüzme sporuna ilgiyi artırdı. İl merkezinin yanında ilçelerdeki yüzme havuzlarının da yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Zolan, geleceğin sporcularının...

Istanbulhaber ·

Muş’ta “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesine yoğun ilgi

Muş'ta Gençlik ve Spor Bakanlığınca çocuklar için açılan "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi çerçevesinde 15 bin çocuğa yüzme öğretilmesi hedefleniyor. Muş'ta okulların tatil olmasıyla yaz tatiline çıkan çocuklar, yüzme kursuna yoğun ilgi gösteriyor. Yarı olimpik yüzme havuzunda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin