20.05.2022

  • Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, İstanbul Çam Sakura Şehir Hastanesi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde, sağlık çalışanlarına karşı uygulanan şiddete tepki gösterdi.

  • Sağlık çalışanlarına şiddetin cezasız kalmaması gerektiğinin altını çizen Demircan, yaptığı açıklamada, Biz artık bu menfur saldırıları hangi dille kınayacağımızı hangi cümleleri kuracağımızı bilemiyoruz dedi.

  • Demircan yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde yine meslektaşlarımıza yönelik şiddet olayları ile sarsıldık.

  • Bu kamu görevlileri sağlıkçı olmasa; Hakim, savcı, polis, asker, Milletvekili olsaydılar yine aynı şekilde serbest mi bırakılacaktılar.

18/01/22 10:25

Demokratik Sağlık Sen’den sağlık çalışanlarına şiddete tepki

Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, İstanbul, Şanlıurfa ve Denizli'de, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddete tepki gösterdi. Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, İstanbul Çam Sakura Şehir Hastanesi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin