17.05.2021

HABER ÖZETI

  • Aynı yıl kadınlara iş hayatında verdiğimiz desteği devam ettireceğimizi taahhüt etmek için Birleşmiş Milletler Kadınları Güçlendirme İlkeleri'ne (WEPs) imzacı olduk dedi.

  • Daha sonra bu ürünler mağazalarımızda müşterilerimizin satışına sunuluyor ve elde edilen gelir Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) projelerini desteklemek üzere kullanılıyor.

  • Kadın çalışan oranı yüzde 56 Şenol, sözlerine şöyle devam etti: “Söylemekten en gurur duyduğum şey ise; çalışanlarımızın yüzde 56'sını kadınların oluşturduğu ayrıntısıdır.

  • Ardından 2015 yılında kadın çalışanlarımıza pozitif ayrımcılığın ötesinde uygulamalar sunan ve ekstra imkanlar tanıyan Mutlu Kadın Hareketi'ni başlattık.

19/03/21 16:02

DeFacto CFO'su Şenol BM Kadının Statüsü Komisyonu'nda konuştu

Türkiye hazır giyim ve moda sektörü markalarından DeFacto, 17 Mart 2021 tarihinde ABD'nin New York kentinde ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini Sergileyen Kadınların Ekonomik Olarak Güçlendirilmesi' başlığıyla düzenlenen Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu'na...

Türkiye Gazetesi ·

DeFacto CFO’su Şenol BM Kadının Statüsü Komisyonu’nda konuştu

Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu" Covid-19 nedeniyle online olarak gerçekleşti. Etkinlikte konuşmacı olarak yer alan DeFacto CFO'su Önder Şenol, "Kadınların iş hayatında eşit şartlarda çalışmasını, emeklerinin ve hayallerinin hayat bulmasını önemsiyoruz. Bu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin