17.05.2021

HABER ÖZETI

  • Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratanHONOR, Router 3 ile akıllı ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

  • En yeni WiFi 6 standardından çok daha fazlasını sunan WiFi 6 Plus teknolojisine sahip olan HONOR Router 3, ev ve ofislerde bu yeni teknolojinin bütün avantajlarını kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

  • Koronavirüs sebebiyle evlerimiz ofise ya da okula dönüşürken eğitim ve iş toplantılarının yanı sıra eş - dost buluşmaları, sohbetleri bile internet üzerinden kamera yoluyla yapılmaya başlandı.

  • Daha önce hiç kullanmayı bilmeyenler cep telefonları üzerinden mobil aplikasyon yoluyla yemek sipariş edip bankacılık işlemlerini yapar hale geldi.

03/04/21 02:53

Daha İyi İnternet İçin 6 Yol: Honor Router 3 İncelemesi

Artık evde internet çok daha önemli bir hale geldi. Koronavirüs sebebiyle evlerimiz ofise ya da okula dönüşürken eğitim ve iş toplantılarının yanı sıra eş - dost buluşmaları, sohbetleri bile internet üzerinden kamera yoluyla yapılmaya başlandı. Daha önce hiç kullanmayı...

Chip ·

HONOR Router 3 ile En İleri WiFi 6 Standardı Ne Getirecek?

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, Router 3 ile akıllı ürünlerine bir yenisini daha ekledi. En yeni WiFi 6 standardından çok daha fazlasını sunan WiFi 6 Plus teknolojisine sahip olan HONOR Router 3, ev ve ofislerde bu yeni teknolojinin bütün avantajlarını...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin