24.07.2021

HABER ÖZETI

  • Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Turizm Forumu Bodrum Zirvesi'ne yerli ve yabancı önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  • Sertifika programı sayesinde sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağladıklarını dile getiren Alpaslan, otellerden havalimanları ve seyahat acentalarına kadar sertifika programını uyguladıklarını söyledi.

  • Alpaslan, Bugün itibarıyla 10 binin üzerinde sertifikalı turizm paydaşı var.

  • Salgın sürecinde insanların tatil yapmanın, gezmenin önemini tekrar gördüğünü anlatan Alpaslan, Salgının belirli düzeye inmesiyle turizmde hareketlilik yoğun olarak devam edecek.

11/06/21 16:45

Dünya turizminin kalbi Bodrum’da attı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Turizm Forumu Bodrum Zirvesi'ne yerli ve yabancı önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde, Kovid-19'un turizme etkilerini,...

Istanbulhaber ·

İngiltere eski Başbakanı Tony Blair, Türkiye’nin de yoğun bir şekilde yürüttüğü aşı seferberliğinin önemine değindi

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi'nin ev sahipliğinde Göltürkbükü'nde düzenlenen Global Turism Forum Bodrum Zirvesi için video gönderen İngiltere eski Başbakanı Tony Blair, Türkiye turizmini değerlendirdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin