27.10.2021

HABER ÖZETI

  • Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denizde dalgıçlar, karada ise gönüllüler tarafından temizlik çalışması yapıldı.

  • Büyükşehir Belediyesi olarak biz de Deniz Bizim, Plaj Bizim, Çöpümüze Sahip Çıkalım sloganıyla bu konularda farkındalık amacıyla bu etkinliği düzenledik.

  • Kirliliğe ve çöpe dikkat çekmek istiyoruz Turmepa-Deniz Temiz Derneği Antalya Şube Başkanı İzzet Ünlü ise konuşmasında, 1994 senesinden beri yaptığımız bir etkinlik kıyı temizliği.

  • Çalışmalarda karada yorgan ve pet şişe toplanırken, denizden çok sayıda otomobil lastiği, demir parçaları, maske, ip gibi çöplerin çıkması tepki çekti.

18/09/21 14:49

Dünya Temizlik Günü’nde kıyı temizliği

Büyükşehir Belediyesi kıyıların ve denizlerin korunmasına yönelik farkındalık oluşturma amacıyla 18 Eylül Dünya Temizlik Günü'nde "Deniz Bizim, Plaj Bizim, Çöpümüze Sahip Çıkalım" sloganıyla Lara sahilinde kıyı temizliği yaptı. 10 milyon çöp denizlere karışıyor Dünya'nın...

Istanbulhaber ·

Dünyaca ünlü sahilden 30 dakikada çıkan çöpler pes dedirtti

Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denizde dalgıçlar, karada ise gönüllüler tarafından temizlik çalışması yapıldı. Çalışmalarda karada yorgan ve pet şişe toplanırken, denizden çok sayıda otomobil lastiği, demir parçaları, maske, ip gibi çöplerin çıkması tepki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin