26.01.2022

HABER ÖZETI

  • ANKARA(AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in Yenimahalle ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

  • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'ın eşlik ettiği Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, baba Avni Cengiz, anne Beyhan Cengiz ve ailenin yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

  • Başak Cengiz'in annesi Beyhan Cengiz, Erdoğan çiftini, Gönlümdeki insanın evime gelmesi ne güzel bir şey.sözleriyle karşıladı.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet kurumlarının ailenin yanında olduğu ve kendisinin de davayı yakından takip edeceğinin mesajını verdi.

16/11/21 23:33

Cumrhubaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Erdoğan çifti, Başak Cengiz'in anne ve babasının üzüntülerini paylaşarak, onlara bir kez daha başsağlığı ve sabır dilediler. Cumhurbaşkanı...

Türkiye Gazetesi ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti

ANKARA(AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in Yenimahalle ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti. Başak Cengiz'in annesi Beyhan Cengiz, Erdoğan çiftini, "Gönlümdeki...

Haber Zamani ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti

Haber Zamani

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin