26.06.2022

  • 1 Temmuz itibarıyla sisteme taraf ülkelerin de yükümlülüklerini tamamlamasıyla İİT Üyesi Devletler Arasında Tercihli Ticaret Sistemi'ni işler hale getireceğiz.

  • Sistemin hayata geçirilmesinin, ekonomik ilişkilerimiz için yeni bir dönemin başlaması ve mevcut ticari iş birliğinin genişletilmesi için bir mihenk taşı olmasını temenni ediyoruz.

  • Çok önem verdiğimiz Kudüs Programı çerçevesinde turizm, kültür ve kapasite geliştirme alanlarında 5 somut proje uygulanmaya devam ediyor.

  • Henüz sisteme taraf olmamış ülkelerimizi de en kısa sürede TPS-OIC'ye dahil olmaya davet ediyorum ifadelerini kullandı.

24/05/22 12:32

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Ağaoğlu: "Kudüs’ün ekonomik refahının artırılmasına katkı sağlamayı umuyoruz"”

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Rıdvan Ağaoğlu, "Çok önem verdiğimiz Kudüs Programı çerçevesinde turizm, kültür ve kapasite geliştirme alanlarında 5 somut proje uygulanmaya devam ediyor. Bu projeler vesilesiyle ümmetimizin gözbebeği Kudüs'ün ekonomik...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin