24.07.2021

HABER ÖZETI

  • Sanayii ve Teknoloji Bakanı Varank, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile bir otelde baş başa ve heyetler arası görüşme gerçekleştirdi.

  • Tataristan'a yaptığı ziyaretlerdeki gibi buraya yapılan ziyaretin de verimli geçeceğini söyleyen Bakan Varank, Bizim zaten tarihi kültürel bağlarımızın olduğu çok değerli bir ülke Tataristan.

  • Bugün imzalayacağımız anlaşmalarla ilgili dünkü dolu dolu programımızda hem Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'ni hem de Bilişim Vadimizi tanıttık.

  • Dış ticaret hacmimiz 360 milyon dolar seviyesinde olsa da Türkiye'nin çok önemli üreticilerinin Tataristan'da büyük yatırımları var.

24/06/21 17:50

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Istanbulhaber ·

Bakan Varank, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov ile görüştü

Sanayii ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile baş başa ve heyetler arası bir görüşme gerçekleştirdi. Sanayii ve Teknoloji Bakanı Varank, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı...

Istanbulhaber ·

“Tataristan ile olan ikili ilişkilerimiz, güçlü tarihi ve iktisadi geçmişe dayanıyor”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Tataristan Cumhurbaşkanı'nı Rustam Minnihanov'u ağırladı. TOBB İkiz Kuleler, Kabul Salonu'nda TOBB Başkanı Hisarcıkloğlu, Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov'u ağırladı. Ardından ikilinin katılımıyla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin